Oddziały

Rist Polska 
Dystrybutor Warszawa :
Fa. Malinowski
Rist Polska
UL Lopuszanska 53
PL 02-232 Warszawa
Fon: ++48 - 22 846 58 12 / ++48 - 22 868 36 37
Fax: ++48 - 22 - 846 58 12
e-mail: rist.polska@rist-international.com
Godz. Otwarcia: poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.30

Kontakt z centralą w Wiedniu i Obsługa Nowych projektów na Polskę południową.
Theodor R. Rist Ges.m.b.H.
Jan Polak ( Osoba kontaktowa - polsko języczna )
Triester Straße 203
1230 Wien
Godziny otwarcia: Mo - Fr 8.00 - 18.00 Uhr, Sa 9.00 - 12.00 Uhr
Tel: ++43 - (0)1 - 667 97 71
Fax: ++43 - (0)1 - 667 97 71-17
e-mail: j.polak@rist.at


Tel. Kom PL: 604/996 148
e-mail: rist.krakow@op.pl

Theodor R. Rist Ges.m.b.H., Triester Strasse 203, A-1230 Wien, Austria
powiększ Fon: ++43 - (0)1 - 667 97 71 - 0
Fax: ++43 - (0)1 - 667 97 71 - 17
E-Mail: marketing@rist.at
Godziny otwarcia: Mo - Fr 7.30 - 18.00 Uhr, Sa 9.00 - 12.00 Uhr

ATU 14850909, FN 113040k, Handelsgericht Wien

Theodor R. Rist Ges.m.b.H., Stadlweg 40, A-6020 Innsbruck, Austria
powiększ Fon: ++43 - (0)512 - 348 970
Fax: ++43 - (0)512 - 392 310
E-Mail: rist.innsbruck@rist.at
Godziny otwarcia: Mo - Fr 8.00 - 17.30 Uhr

ATU 36981806, FN 47556k, Landesgericht Innsbruck

Theodor R. Rist Ges.m.b.H., Kirchenweg 6, A-5071 Viehhausen / Salzburg, Austria
powiększ Fon: ++43 - (0)662 - 851 074
Fax: ++43 - (0)662 - 853 070
e-mail: rist.salzburg@rist.at
Godziny otwarcia: Mo - Fr 8.00 - 17.00 Uhr

ATU 36982002, FN 52256y, Landesgericht Salzburg

Rist Großhandelsges.m.b.H., Feschnigstrasse 76, A-9020 Klagenfurt, Austria 
powiększ Fon: ++43 - (0)463 - 436 65
Fax: ++43 - (0)463 - 464 43
e-mail: rist.klagenfurt@rist.at
Godziny otwarcia: Mo - Fr 8.00 - 18.00 Uhr

ATU 36981708, FN 99722a, Landesgericht Klagenfurt

Rist Kereskedelmi Kft., H-1047 Budapest, (Újpest) IV. ker., Váci út 71/a
powiększ Fon: ++36-1-231-0826
Fax: ++36-1-370-4055
e-mail: rist.budapest@rist.hu
Nyitva tartás: Hétfőtől - péntekig 8.00 - 16.30-ig Térkép nyomtatása

HoGast doo, Srećko Nemec


Sjedište: Štrigova 134, 40312 Štrigova
Trgovina: Otokara Keršovanija 1, 40000 Čakovec

Fon, Fax: ++385 - 1 - 2406 888
Mobil: ++385 - 99 - 2406 888
e-mail: rist@rist.hr

Theodor R. Rist GmbH, Wittestrasse 30 K , 13509 Berlin, Germany
Nur Speisenverteilsysteme

Fon: ++49 - 30 43 57 25 24
Fax: ++49 - 30 43 57 24 00
e-mail: marketing@rist.at
Godziny otwarcia: Mo - Do 8.00 - 18.00 Uhr, Fr 8.00 - 17.00 Uhr